Rady pro nemocné rakovinou

Léčení s BRACOM 


Livestream-BRACO.me

19.1. 2016,  20.1., 21.1.2016

Živé TV-Vysílání a Léčení s BRACOM  chorvatským léčitelem přes Internet

http://braco-tv.me/livestream.jsp

zde:      http://braco-tv.me/pages/_index.jsp

   Konkrétní hodiny k připojení na internet pro léčení :

                                                                       http://www.braco.me/en/events/detail/upcoming/156/

       All streams are FREE.


                   Tuesday, January 19, 2016

 •  17:00 CET
 •  18:00 CET 
 •  19:00 CET 
 •  20:00 CET 
 •  21:00 CET 
 •  22:00 CET 
 •  23:00 CET 

                      Wednesday, January 20, 2016

 •  17:00 CET
 •  18:00 CET 
 •  19:00 CET 
 •  20:00 CET 
 •  21:00 CET 
 •  22:00 CET 
 •  23:00 CET

                      Thursday, January 21, 2016

 •  17:00 CET
 •  18:00 CET 
 •  19:00 CET 
 •  20:00 CET 
 •  21:00 CET 
 •  22:00 CET 
 •  23:00 CET

CET = Central European Time  

For other time zones please use the time zone converter.

Když máte zdravotní poroblémy jakékolilv, můžete se připojit i Vy prosím, když tak cítíte a máte i vy dovolení od Stvořitele se podílet na tomto léčebném osobním sezení u vás doma,...Anebo kdyžby jste rádi pomohly v nemoci  i jiným se vyléčit stačí se připojit i s fotografií, nebo dát vědět i jiným nemocným lidem i v nemocnicích např.. 

Tohle připojení je  ZDARMA i jeho léčení.   Lidé BRACA  MILUJÍ a HODNĚ MU DĚKUJÍ s velkou LÁSKOU V SRDCI ODCHÁZEJÍ  i ti vyléčení ... nebo přes fotografie, které drží před sebou svých milujících bližních, které ze srdce milují a nosí ve svém srdci.   Mnozí lidé  v různých částech této planety  Země již i dříve mnoho let se uzdravilo ..

viz BRACOVE videa, a to, protože léčí milujícím srdcem.  Mnozí jak vypovídají, vidí světelný zářivý sloup jak BRACA v té chvíly obklopuje a Boží síla a Kristova Láska přes jeho tělo i duši působí do tohoto prostoru i planety Země v té chvíly. Mnoho je nám lidem ještě skryto a skrývano, i to, jaké máme i my vnitřní schopnosti se léčit. No mnozí co prodělávají různé druhy těžkých nemocí, již už tu sílu nemají takovou, a tak je zapotřebí aby jim někdo dodal vnitřně tu sílu k tomu plnému uzdravení a napomohl tak rychlejšímu procesu samoléčení, aby se člověk už tolik netrápil v těch bolestech, nebo strachu z odchodu z pozemského života. I to je léčení těla i duše. Správný odchod z těla je také určitý druh i způsob léčení. Mnozí lidé o tom neví zhola nic, protože se nezajímají.  Tak kdyby jste si přály mít  znovu na jeho narozeniny krásný prožitek s jeho léčením dne 23.11. 2015  již  dle rozpisu na jeho stránkách i osobní zážitek v léčení,  přes Internetovou TV-kameru  je to možné se napojit pouze pohledem vaším i jeho a sdílet tak i jeho uzdravující lásku  i v něm i v ostatních co jsou při něm a pomáhají mu v jeho práci pro pomoc lidem - nezištně a s velkou láskou k lidem - ke svým bližním sestrám a bratrům.

Vše je v těchto termínech ZDARMA -... i jeho léčení. Klik zde a můžete se hned připojit dle jeho rozpisu na TV živé vysílání:  http://braco-tv.me/pages/_index.jsp

klik na LIVESTREAM zde:

http://www.braco.me/en/events/detail/upcoming/149/

Již se připojují mnozí z celé této planety Země !!! Můžete být osobně při tom i Vy milí přátelé ..  S láskou pro vás připravila Anestea ... Miluji vás ...

                 

                             www.skola-lecitele.cz

            Posílejte odkaz lidem dál ...a pomozte jim.

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt