DOPORUČENÉ PRODUKTY

RADOST

 

 

 

PRADOST je krásný vnitřní pocit štěstí a naplněnosti, který nás obohacuje o tu esenci, kterou v sobě nese a v nás probouzí.

 

Těšíme se a radujeme se, když se nám něco povede dobře a správně vytvořit a vyhotovit a pak to s láskou darujeme.

 

A nebo máme radost z toho, že jsme někomu v něčem dobře poradili, pomohli ze srdce a rádi, a nebo jsme mu pomohli ke zdraví a z jeho těžkostí a problémů.

 

Máme radost, že svítí sluníčko na nebi a je krásná obloha, že květinky na stromech a v trávě začali růst a krásně nám voní, když procházíme krajinou na jar. A nebo když slyšíme ptáčky na stromech, jako komponují svůj ptačí koncert a probouzí trávu i stromy do růstu lístků a vše zeleně.

 

Máme radost, když jsme na procházce a cítíme a uvědomíme si, jak krásně voní zem a celá příroda a jak se probouzí na jar ze zimního spánku. Obdivujeme vše a radujeme se i skrze naše oči i všechny smysly z krásné přírody kolem nás, které můžeme svými dlaněmi i pohladit, jak stromy tak i zelenou trávu, vonící květinky, včelky, i vše živé kolem nás.

 

Máme radost, když se druhý upřímně směje a má radost, že se mu v práci nebo ve škole něco krásného povedlo.

 

Máme radost, když se sejdeme s milujícími nás přáteli a obohatíme se vzájemně o krásné prožitky vzájemné lásky.

 

Můžeme mít nečekanou radost i z toho, že při večerní procházce v lese, v podvečerních hodinách, můžeme dostat nečekaný krásný pozdrav přímo z Nebe ze zářící vesmírné lodi, která se nám zjeví na obloze a letí nad našimi hlavami. Můžeme cítit tu lásku i to štěstí, že jsme to byly právě my, kterým se odclonili a viděli zářivý láskyplný pozdrav z lodi právě nám a cítili jejich lásku a přátelství. Jsme šťastni a radostní a odcházíme domů plní lásky a naplněných tužeb v nás, že i nám se něco tak výjimečného přihodilo.

 

Mějme tedy radost a pociťujme jí v každém našem okamžiku našeho života a také rozdávejme jí dál všem našim přátelům jak v Nebi tak i na Zemi, jako oni nám i Stvořitel milovaný.

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt