DOPORUČENÉ PRODUKTY

KÚPEĽ a POMOC PRE VAGINÁLNU OCHRANU 
pri zápaloch či vaginálnych mykózach 

Recept pre vaginálnu ochranu - raz za 10 dní urobiť si  kúpeľ v 38 stupnovej vode -  Dáme do 10 litrov 4 lyžice octu, (ak sa robí kupeľ do lavora, prispôsobiť podľa tohto pomeru ocot k vode  / na 5 Litrov 2 lyžice,  atď... 10 minut posedieť v lavóri/  a pri opakujucich sa zápaloch či mykózach dávať aspoň pol roka probiotické vaginalne čipky - v Čechách vynikajúci prípravok FERMALAC VAGINAL - vždy dva dni po menzese, po každom styku jednu a pred menzesom. Na Slovensku sú rôzne čipky, nie všetky sú probioticke -treba hľadať vyslovene probiotické, alebo Lactofeel. 

Cela veda, vagina v rôznych fázach menštruačného cyklu produkuje rôzny hlien a niekedy žiadny a vtedy je náchylnejšia na prepuknutie nejakého nepohodlia. Je to fyziologicky stav - normálny.

Podporiť iminitu- veľa vitamínov, pobyb, dobrá psychika, zamestnaná hlava niečím zmysluplným, vylúčiť sladdkosti a tučné jedlo. Dobrý je aj Imunoglukan, alebo piť Rakytnikovú šťavu, čo je prírodnejšia forma náhrady Vit. C a podpory imunitného systému.

Recept zaslala naše čtenářka z vlastní zkušenosti  k této citlivé téme mnohých žen co na to trpí a neumí si poradit. Děkujeme Katce za úpřimný dotaz a poradenství.

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt