Rady pro různé nemoci

Bylinky proti plísním

Plísním se daří při mírně zvýšené teplotě, nebo ve tmě protože nemají rádi sluneční světlo. Také mají rádi když má člověk v sobě hodně cukru, nebo dokonce i cukrovku. Tohle vše miluje třeba plíseň vyskytující se mezi psty nohou. V botě je totiž vlhko, zapařeno, tma a teplo. Dá se proti tomu bránit pomocí protiplísňových přípravku. 

 

Návod:

Smícháme stejné díly

natě šalvie, tymiánu a vlaštovičníku.

Bylinky zalejeme směsí ALPY a vinného octa v pomeru 1:1. Necháme macerovat 3 týdny, občas potřeseme. Důkladne pak scedení  a postižené místo pak opakovaně potíráme. Na noc je ošetřeníme měsíčkou nebo jinou protiplísňové hojivou mastí. Např. i CICADERMA /dostat v lekárně/.

 

      

KONTAKT
PODPORA STRÁNEK: 

VAŠI PODPOROU PŘISPÍVATE
K ROZVOJI TĚCHTO STRÁNEK

 FIO BANKA:  26 00 29 86 39 / 2010
"dar"

PODPORA STRÁNEK: 
ČSOB:
IBAN:
SK10 7500 0000 0040 1433 3226
SWIFT KOD:  CEKOSKBX 

"KONTAKT " E-mail: 

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt