Rady pro různé nemoci

Plísně v rozkroku

Na plísně v rozkroku si můžeme vyrobit z bylin bud obklad nebo ještě lépe připravit lokální či celkovou koupel.

 

Návod:

Připravíme si silný odvar s 8 polévkovými lžicemi květů mesíčku zahradního, který krátce povaříme asi během 1 minuty v litru vody. Necháme pak vylúhovat přikryté 30 minut, potom vše přelijeme do lavóru a přilejeme teplou vodu. Přidáme 100 ml jablečeného octa a na mykoticky postižená místa přikládáme obklady nebo celý obsah nalijeme do 50 litrů vody do vaně a koupeme se v té bylinkové koupeli 15 až 20 minut. Podle individální snášenlivosti. Nakonec postižené místo vytřeme papírovým ručníkem který spálíme.

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt