Rady pro různé nemoci

Jak na proleženiny

Proleženiny vznikají vlyvem silného tlaku, na špatně prokrvená místa na těle a v důsledku jejich zhoršené inervace. Postižená místa proto především nejprv jemně promasírujeme a potom potíráme šalvějovým octem, který připravíme tak, že čerstvou na drobno nasekanou nať šalvěje zalijeme jablečným nebo vinným octem a necháme 10 dní za občasného protřesení macerovat na težce se hojící místa lze udělat také obklad ze silného odvaru kokošky pastuší tobolky. Eventuélně přidáme květ prhy arniky. 

 

      

KONTAKT
PODPORA STRÁNEK: 

VAŠI PODPOROU PŘISPÍVATE
K ROZVOJI TĚCHTO STRÁNEK

 FIO BANKA:  26 00 29 86 39 / 2010
"dar"

PODPORA STRÁNEK: 
ČSOB:
IBAN:
SK10 7500 0000 0040 1433 3226
SWIFT KOD:  CEKOSKBX 

"KONTAKT " E-mail: 

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt