Rady pro různé nemoci

Pro ty, kteří si chtějí vyrobit vynikající domácí olej z Aloe Vera.

Postup:

Vezmeme 4 polévkové lžíce nasekaných listů z Aloe Vera z našeho květináče a dáme vše do mixéru. Přilejeme k tomu po 100 ml panenského olivového a levandulového oleje a potom přidáme čajovou lžičku na prášek rozdrceného vitamínu C (kyseliny ascorbové). Všechno dobře rozmixujeme a uložíme do tmavé skleničky na 24 hodin, takto vyrobený olej lze používat na drobná poranění, popáleniny  a suchou pokožku rukou. 

 

      

KONTAKT
PODPORA STRÁNEK: 

VAŠI PODPOROU PŘISPÍVATE
K ROZVOJI TĚCHTO STRÁNEK

 FIO BANKA:  26 00 29 86 39 / 2010
"dar"

PODPORA STRÁNEK: 
ČSOB:
IBAN:
SK10 7500 0000 0040 1433 3226
SWIFT KOD:  CEKOSKBX 

"KONTAKT " E-mail: 

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt