Terapeuti a léčitele - Rozhovory, osobní zkušenosti

VYJÍMEČNÝ PAN  LÉČITEL FERDIŠ - BŘEŤA

http://www.lecitelferdis.cz/

 

video: 

http://www.lecitelferdis.cz/6.php

 

Způsob léčby

Mám základní informace a zkušenosti s metodou EFT a SRT. Při léčbě využívám tzv. vesmírné energie, které dokážu použít pro nápravu, odstranění problému a očistu organismu. Mojí snahou je pomoci každému člověku, léčit daný problém, ale hlavně dosáhnout jeho uzdravení.

 

Postup mé léčby:
1. Diagnostika onemocnění (např. cukrovka).
2. Zkontroluji si zdravotní stav pacienta. Zjistím, co v organismu nepracuje tak jak má, nebo co tam nepatří.
3. Odstraním, co v organismu škodí nebo tam nepatří. Například cysty, myomy, nádory, parazity, bacily, zlatého stafylokoka a jiné.
4. Vyléčím orgány, odstraním bolest a opravím, co správně nepracuje (například léčba slinivky a náprava hladiny cukru v těle při onemocnění cukrovkou).
5. Poskytnutí informací, způsob individuální léčby daného onemocnění (správný způsob stravovaní, doplnění vitamínů a minerálů pomocí špičkových produktů, použití vhodných bylin).

Léčení u mě trvá zpravidla 60-90 min. Klient leží na lehátku, ve většině případů bez dotyku klienta. Někdy je zapotřebí více návštěv. Záleží na vážnosti onemocnění. Je to jako, když “loupete cibuli“. Když sundáte první slupku, nejste s prací hotovi, protože nevíte, co Vás čeká pod druhou či třetí slupkou. Léčba probíhá v přátelském duchu a v klidném prostředí.

 

 Příspěvek:
V lednu 2016 jsem si úrazem způsobila mnohačetné zlomeniny holenní a zlomeniny bércové kosti v kotníku. Bohužel se následně po operaci zjistilo, že mi operatér ve Vrchlabí nechal mezi jednotlivými kousky kostí velké mezery a byla jen malá naděje, že by něco srostlo. Navíc mi strašně otekla noha a trvalo velmi dlouho, než jsem mohla podstoupit reoperaci. Ta proběhla v polovině června v Mladé Boleslavi. Po operaci mi operatér oznámil, že reoperace holenní kosti dle rentgenu proběhla výborně. Byl ovšem opatrný a dal mi jen 50% naděje, že holenní sroste (je to dlouho po úraze a již se potvrdilo, že mi špatně srůstají kosti). Bohužel mi také oznámil, že kotník bez plastiky kosti (štěpy z pánve se dávají do mezer mezi úlomky kostí) nesroste a to bude věc na další operaci. S takovouto prognózou jsem hledala další pomoc a našla pana léčitele Chmelíka. Do 10 dní od počátku léčení (3 sezení) jsem byla schopna se na nohu postavit celou vahou, ale ještě jsem nebyla schopna chodit. V té době jsem byla v nemocnici na vyndání stehů 16 dní po operaci. Když jsem se pana operatéra ptala, jestli by mi udělal rentgen a zda už mohu nohu nějak zatěžovat, odpověděl, že se nemohlo od pooperačního rentgenu ještě nic změnit, takže ho dělat nebude a zatěžovat nohu také nemohu. Když jsem mu řekla, že ji mohu zatěžovat minimálně stejně jako před reoperací (50% mé váhy – chůze s berlemi), řekl, že hazarduji. Dále mě poučil, že výztuže a šrouby v noze kost při případné chůzi bez berlí neudrží, když nebude srostlá. Na dotaz, kdy si myslí, že začnu chodit bez berlí, řekl, že to vidí tak na konec roku 2017, po plastice kotníku. Pozval mě na kontrolu až za měsíc a půl (koncem srpna) a do té doby jsem mohla nohu jen pokládat a víc ji nezatěžovat. Ovšem díky panu Chmelíkovi jsem začátkem srpna 2016 už byla schopna na krátší vzdálenost chodit bez berlí. Po srpnovém rentgenu, řekl pan doktor, že mi holenní kost po reoperaci krásně srůstá a že se stal „zázrak“, protože mi dorůstá i kost v kotníku. (Myslím si, že pan doktor použil plurální čas z hlediska opatrnosti, protože jak bych jinak, po tom, co mi dříve řekl, mohla chodit?) Koncem září jsem měla další kontrolu, kde jsem panu doktorovi předvedla, že mohu chodit bez berlí. Moc děkuji za pomoc panu Chmelíkovi, bez jeho pomoci bych teď nechodila.

Přidáno: Říjen 16, 2016
Delete this entry Reply to entry View IP addressPříspěvek:
Dobrý den ,
chci Vám sdělit , opět velmi úspěšné léčení . Přestavte si , šel jsem po schodech a upadl jsem . Natrhl jsem si na levé ruce sval a rozbil jsem si -dost ošklivě nos. Po telefonátu s panem Chmelíkem , mě začal na dálku léčit. Po třech dnech jsem nepociťoval žádnou bolest a mohl jsem opět jít do práce . Po pěti dnech mám na nose pouze zaschlé stroupky a otékliny úplně zmizely .
Opravdu super ! Léčba probíhala pouze na dálku. Všem vřele doporučuji , s jakýmkoliv problémem se obraťte na pana Chmelíka !
Berka


Přidáno: Březen 22, 2016
Delete this entry Reply to entry View IP addressPříspěvek:
Pana Břetislava jsem oslovila díky referencím své dcery, která má s jeho léčebnými terapiemi pozitivní zkušenost. Dlouho mne trápila nesnesitelná bolest v koleni a opakovaná tvorba vody, kterou musel ortoped neustále vytahovat. Břetislava jsem zatím osobně nepotkala a díky vzdálenosti mezi námi jsme realizovali léčbu telefonicky. Při každé terapii na dálku jsem intenzivně cítila energii a moje podchlazené tělo se rychle zahřívalo a získávalo schopnost regerenerace a sebeléčení. Neuvěřitelně, po necelých 2 týdnech intenzivních terapií bolest a problémy ustoupily a já mám opět chuť do života a jsem vděčná za to, že mi pan Břetislav dokázal pomoci s dlouhotrvajícím problémem. Děkuji a přeji hodně spojených osůbek, jako jsem teď já.

Přidáno: Únor 24, 2016
Delete this entry Reply to entry View IP addressPříspěvek:
Kontakt na pana léčitele Chmelíka jsem získal od svých rodičů. Trpěl jsem stálými bolestmi nohou , svalů , nesnesitelnou únavou související až s psychickými problémy , návštěva u lékařů mi nepomáhala . Po opakovaných návštěvách pana léčitele mi potíže odezněli. Také manželka absolvovala léčbu s kladným výsledkem , byla totiž po těžké operaci nádoru , s čímž souvisel i špatný psychický stav. Dnes nám pan léčitel léčí i děti. A ještě jedna super věc - jakmile máme nějaké zdravotní problémy - zavoláme , pan léčitel totiž umí léčit i po telefonu . Dnes chodíme na kontrolu už jenom jednou za půl roku .
Všem , kdo mají jakékoliv zdravotní potíže - skutečně doporučujeme .


Přidáno: Říjen 12, 2015
Delete this entry Reply to entry View IP addressPříspěvek:
Hledal jsem pomoc pro svou ženu, která byla 2 roky po operaci mozku a její život nebyl vůbec jednoduchý. Víceméně všechny úkony mimo dům jsem zastával za ni, udělala pár kroků a hned se jí udělalo zle, motolice, nával horka, jednoduše stav na kolaps. Jakákoliv snaha opustit domov sama končila vždy nezdarem, protože již po pár krocích hledala oporu z důvodu motolice. Většina úkonů byla tedy na mně, jednalo se např. o vodění 6letého syna do školky i zpět, veškeré nákupy, jak jídla, tak oblečení, úřady… Jednoduše, jediné, čeho byla schopna, bylo s obtížemi obstarat domácnost, co se úklidu a vaření týče. Ale i to mohla konat pouze s přestávkami. Výsledek byl vždy stejný, motolice, ztuhnutí nohou, rozostřené vidění (již několikrát jsem ji musel stáhnout zpět z přechodu pro chodce, aby ji nesrazilo auto, které neviděla) a v neposlední řadě píchání v hlavě. Vlastně i klasický posez se odvíjel stejně, jediná její poloha, kde byla relativně v klidu, byla polosedící/ležící, ale i v této poloze mívala občasné, ale intenzivní bodání v hlavě. Rozhodně jí to nepřidávalo na psychice. Sám jsem se zabýval bylinkami, ale toto by byl běh na velmi dlouhou trať. V tu dobu jsem se seznámil s pánem, co je odborník na Fytoterapii a doporučil mi kontaktovat pana Chmelíka, že ze všech léčitelů co zná, má v něj největší důvěru. Po kontaktování pana Chmelíka jsem nabyl přesvědčení, že je to člověk, co se svými znalostmi jen nevychloubá a doopravdy dokáže pomoct. Teď přišlo na řadu přesvědčit manželku. Ona léčitelům nevěřila, nicméně byla už tak bezradná, že souhlasila se sezením po telefonu. Mohu říct, že sám jsem měl obavy, ale již po prvním sezení nastala změna. Cítila se velmi ospale, jako by z ní něco spadlo a ulevilo se jí. Ráno mně sama přišla říct, že již nemá rozostřený zrak a cítí se lépe. Následovalo pár dalších sezení a již po druhém manželka opustila sama dům. Co na to říct? Snad jen děkuji, děkuji, děkujeme. Pan Chmelík je dobrý posluchač, vstřícný člověk a odborník na svém místě. Můžeme jen doporučit. :!clap:

Přidáno: Duben 27, 2015
Delete this entry Reply to entry View IP address


Příspěvek:
Mnohokrát děkuju za zlepšení mého zdraví panem Chmelíkem (léčitelem Ferdišem). Byla jsem v hrozné situaci, kdy skluzná brániční kýla vyklouzávala do jícnového svěrače, který tím pádem netěsnil. I po rehabilitaci kýly zůstávala mezi svěračem a žaludkem jistá torze - pootočení. Bylo mi stále zle. Neustále přítomné zvratky v krku, které pálily, neustálá bolest pod srdcem. Léky od lékařů mi nepomáhaly. Pan Chmelík několikerým působením zastavil tvorbu zvratků a při úpravě torze jsem cítila pod jeho rukama v žaludku tahy, načež se mé obtíže zmenšily. Pan Chmelík posílil svěrač a tím zcela zastavil vzlínání zvratků do krku a zadní části úst. To pro mě byla obrovská úleva po 10 měsíčním utrpení, které mi ničilo každodenní život i spánek. Bylo potřeba více návštěv, ale absolvovala jsem je ráda, protože po každé byl patrný úbytek symptomů. Děkuji Vám, pane Chmelíku, velice moc za pomoc při uzdravení. R.

Přidáno: Říjen 24, 2014
Delete this entry Reply to entry View IP addressPříspěvek:
Mám maminku kterou mi 16.11 odvezli do nemocnice s tím, že se jí špatně dýchá a zvrací. Ležela na interně u nás v Kadani. Už po týdnu léčení v nemocnici maminka začínala chřadnout. Toto jsem povídala své kamarádce, která mi pověděla o panu Chmelíkovi. Já si zjistila kontakt a domluvili jsme se. V nemocnici mi tvrdili, že má nádor v močovém měchýři a že zjišťují jestli není zhoubný poté začala maminka silně krvácet z močového měchýře. Pan Chmelík si maminku otestoval a řekl, že tam žádná rakovina není.V propouštěcí zprávě se o tomto nikdo nezmínil a napsali tam TBC močového měchýře. Maminka nechtěla jíst a chřadla a chřadla. S panem Chmelíkem jsme začali spolupracovat a vždy po jeho terapii se mamince ulevilo a byla ochotná i něco sníst. Chtěla jsem maminku domu ale nechtěli mi jí dát pořád se čekalo na nějakého odborníka ( bylo jich víc) a ty stále byli zanepráznění. Nakonec jsem zavolala řediteli nemocnice, že chci maminku domu.Ten se byl informovat u primáře a se slovy ,, Jestli má odejít doma nebo v nemocnici záleží na Vás" 22.11 jsem si tedy odvezla maminku domu ve stavu kdy nevěděla co se s ní děje. V klidu a pohodlí domova začal pan Chmelík působit na maminku- připomínám její vážný stav kdy měla špatný i polikací reflex-do dvou dnů byla maminka schopná sníst něco málo mixované stravy. Domu šla maminka s cévkou, která se neustále ucpávala. Pan Chmelík nám řekl, že má bacil v měchýři sestra která pravidelně u ní byla nechala udělat rozbor moči a ten slova pana Chmelíka potvrdil.Denes to řeknu takto: PAN CHMELÍK MÁ ZÁZRAČNOU MOC DÍKY NĚMU MAMINKA ŽIJE!!!Její zdravotní stav je den ode dne lepší. Před 10ti dny začal nový problém a to, že mamince přestal fungovat mozek( prostě mluvila nesmysly a špatně jí bylo rozumět) a spala 22 hodin denně opět jsem kontaktovala pana Chmelíka a ten zjistil, že maminka slabě krvácí do mozku a ihned to opravil. Protože maminka měla ještě jiné bolesti tak jí dal celou dohromady bolesti zad, kotníků, kloubů a pod.Nyní musí zase maminka sama trénovat sezení a postupnou chůzi. Vím, že ještě chvilku to bude trvat, ale z ležícího pacienta bude zase chodící.Protože byla maminka a zatím stále je ve stavu kdy by cestu do Tábora za panem Chmelíkem nezvládla( je to od nás skoro 300km.) léčil jí pan Chmelík velice úspěšně na dálku a to přes telefon. V létě uvidíme,zda už tuto cestu budu moci autem s maminkou absolvovat a obě se moc těšíme, že uvidíme toho, kdo vrátil mamince život. Jinak maminku navštěvuje občas její obvodní lékař a ten vůbec nechápe jak je možné, že maminka žije a je na tom relativně takto výborně. Ještě jedou pane Cmelík, tisíceré díky ode mne i maminky

Přidáno: Březen 20, 2014
Delete this entry Reply to entry View IP address

Příspěvek:
Kontakt na pana léčitele Chmelíka jsem si vyhledala na internetu a moje návštěvy u něho naprosto předčily má očekávání. Již v úvodním telefonátu jsem intuitivně vycítila, že budu v těch správných rukou. 

Za svůj život jsem měla v sobě nastřádaných spoustu zdravotních problémů a neduhů, které si pan Chmelík vytestoval v úvodní podrobné diagnóze. Jako příklad uvedu třicetileté chronické bolesti páteře, několikaleté problémy s trávením, nedokrvení končetin, zánět jater, paraziti, malá funkčnost jedné ledviny, málo průchodné žlučovody, myomy a cysty, kornatění cév a tepen, kyselost vnitřního prostředí, funkční poruchy a mnohé další. Navíc jsem se ocitla v neutěšené životní situaci, takže jsem cítila únavu a vyčerpání. Můj pocitový ekvivalent tomu všemu samozřejmě odpovídal.

Již po první návštěvě u pana léčitele byl efekt znatelný a cítila jsem značnou úlevu po stránce fyzické i duševní. Po prvotním vyčištění mé aury od negativních energií mi pan Chmelík srovnal a postupně doladil čakry a odstranil vše, co do těla nepatří. Postupně při dalších návštěvách pak mizely další obtěžující symptomy, jako např. trávicí obtíže, únava, nastartovalo pravidelné denní vyprazdňování, jako mávnutím proutku zmizely mnohaleté bolesti páteře a jiné. Pan Chmelík mi vyléčil zánět jater a jiné záněty v těle, obnovil funkci ledviny a vyladil vnitřní prostředí. Zmizela dokonce dlouhodobá těžkost v nohách, způsobená kyselostí ve svalech. Při jednom telefonátu mi pan léčitel pomohl na dálku s akutním stavem virózy tak, že jsem druhý den byla téměř bez potíží. Postupně jsem se uzdravovala ze všech symptomů a v mnoha rovinách a hlavně jsem přestala myslet na nemoci.

Žasnu a raduji se nad tím, že je možné tělo i duši uzdravit bez použití chemických léků a pomoci i tam, kde klasická medicína nestačí.

V léčbě mě velmi podpořilo i to, že pan Chmelík vnímá člověka celostně a má nádhernou duši, připravenou pomáhat tomu, kdo přijde a naslouchá. Jsem velmi vděčná za všechny rady, které jsem potřebovala slyšet, abych si do života přitahovala právě to, co chci a ne to, co nechci a abych si tak svým správným myšlením tvořila budoucnost, kterou si přeji (zákon přitažlivosti). Mnohé jsem si již vyzkoušela a funguje to.

Děkuji Vám, pane Chmelíku, za Váš hluboce lidský, vřelý a laskavý přístup. Srdcem cítím vděk, pokoru a úctu a slovy Vám vyjadřuji upřímný a nekonečný dík. Ostatním přeji, aby na své životní cestě našli i cestu k Vám. 
:)


Přidáno: Únor 20, 2014
Delete this entry Reply to entry View IP addressPříspěvek:
Kontakt na pana léčitele Chmelíka jsme objevili na internetu a vzhledem k manželovým dlouhotrvajícím problémům s koleny (otoky, bolesti), nevýrazným výsledkům v léčbě při návštěvách klasických lékařů, jsme se objednali k návštěvě. Hned při prvním léčení se dostavila úleva a po několika sezeních se obtíže téměř vytratily. Manželka absolvovala také léčbu s kladným výsledkem. Pan léčitel dokáže ihned ulevit od potíží a ochotně konzultuje a léčí i po telefonu, zlepšuje i celkový psychický stav. Za to panu Chmelíkovi velmi děkujeme a vřele doporučujeme.

Přidáno: Prosinec 3, 2013
Delete this entry Reply to entry View IP address

VložilJméno: Ludmila

 

Příspěvek:
Dostala jsem se k panu léčiteli přes známé. Měla jsem velké problémy s trávením. Po dvou sezeních se mi ulevilo. Pomohl už mi jen jeho přístup a vážný zájem o nemocného.

Přidáno: Říjen 9, 2013
Delete this entry Reply to entry View IP address


Příspěvek:
Doporučení na pana léčitele mi dala sestra, které velice pomohl se zdravotními problémy. Já jsem osobně prodělala několik operací se střevy, po kterých se mi udělaly srůsty a tím se rozjel nekonečný kolotoč problémů. Střeva byla kvůli srůstům málo průchodná a hrozila mi další operace s možností dalšího zkrácení střev. Pan léčitel mi střeva uvolnil a vyčistil od parazitů, plně zacelil špatně zašité střevo po porodu, které mi způsobovalo záněty v podbřišku, zbavil mě cyst a myomů a to hned při první návštěvě. Často jsem měla bolest hlavy na pravé straně, kde mi zjistil výduť, kterou též odstranil. Od té doby jsem bolest nepocítila. 

Trápil mě i velice nízký tlak, točila se mi často hlava a obávala jsem se, abych někde nepadla. Příčinou byla vada na srdci. Po jeho zásahu, nebo jak on říká: "těch láskyplných bytostí nahoře", jsem si pak několikrát měřila tlak, který se vrátil do normálu. Opravdu mě překvapilo, že dokázal najít problém až do úrovně buňky a ten problém tak jednoduše a bezbolestně odstranit. 

Využila jsem jeho schopností i pro mého 11 - letého syna, který několik let trpěl astmatem. V poslední době se mu stav tak zhoršil, že nemohl dojít k lékaři (asi 800m, trochu do kopce) bez odpočinku. U lékaře dostal inhalační kortikoidy, které si při potřebě foukal. Neřešilo to ale příčinu problému, jen momentální stav. Celé noci prokašlal a dusil se i přes den. Pan léčitel mu navíc zjistil alergii na prach, který jeho dýchání ještě zhoršoval. Po první návštěvě se synovi začalo lépe dýchat. Ještě v noci kašlal, ale přes den byl kašel mírnější. Zkou& scar on;eli jsme, zda alergie na prach zmizela a syna vystavili prašnému prostředí. Zkouška dopadla výborně. Syn začal běhat, aby mu zesílily plíce. Dříve by rozhodně neuběhl takovou trasu. 

Také od útlého dětství trpěl na atopický ekzém, který se vždy zhoršil se zhoršením astmatu. Nyní zcela vymizel. 

Kdyby mi tohle někdo říkal, tak bych mu moc nevěřila, ale přesvědčila jsem se, že to tak skutečně funguje. Lidi na takovéto schopnosti jen v dnešní moderní, přetechnizované době zapomněli. Jsem ráda, že se najdou takový probuzení jedinci, kteří dokážou svým bližním, trpícím pomoci.


Přidáno: Září 6, 2013
Delete this entry Reply to entry View IP address


Příspěvek:
Dostala sem se k panu léčiteli přes svého syna a budu mu do smrti vděčná za jeho pomoc!!!Říkala sem si,vše se dá koupit,jen zdraví ne,ale v mém případě se stal zázrak a já sem si své zdraví mohla koupit!!!Nevěřila sem tomu,že bych mohla ještě být bez bolestí,které mě zužovaly denně a věděla sem,že to bude stále horší a horší,Stal se ovšem zázrak,nikdy nebudu panu léčiteli dost vděčná za to,že mě úplně zbavil všech potíží!!!Bolelo mě téměř všechno a měla sem i nervové problémy a to vše je dnes pryč!!!Je to velký zázrak,který mi byl dodán a umožněn ho prožít!!!Velké díky,jak synovi Tomášovi,který nás seznámil,ale největší dííííky za můj nový život a pomoc panu léčiteli Ferdišovi alias Břetíčkovi Chmelíkovi!!!!!Vřele doporučuji všem,kdo mají zdravotní potíže a i těm,kteří si už nevědí rady se svou nemocí a bolestmi!!!!! :o :o :o

Přidáno: Červenec 30, 2013
Delete this entry Reply to entry View IP address

Příspěvek:
Já na Ferdiše nenechám dopustit. Měl jsem zánět slinivky břišní. Ležel jsem v nemocnici a nebyl jsem na tom vůbec dobře. Po návštěvě Ferdiše se mi udělalo výrazně lépe a za půl hodiny jsem dokonce udělal i dva dřepy. Celkově se mi léčení zkrátilo a nemocnici jsem opouštěl po 12 dnech (pry to normalne byva 3 tydny). Pak jsem ho ještě několikrát navštivil a můj zdravotní stav se zlepšoval. Moc díky

Přidáno: Říjen 26, 2012
Delete this entry Reply to entry View IP address

Příspěvek:
Měl jsem dlouholeté problémy a prodělal jsem několik operací. Po léčbě od léčitele Ferdiše bolesti přestaly. Moc děkuji. Všem doporučuji vyzkoušet tuto léčbu......

Přidáno: Červenec 30, 2012
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Příspěvek:
Od února letošního roku, jsem začala mít zdravotní problémy. Byla jsem na několika lékařských vyšetřeních, kde kromě kamenů ve žlučníku a slabé žaludeční gastritidy, nebylo shledáno žádných vážnějších problémů. Proč mě bolí vpravo od pupku a následně v celém břiše, mi nebyl schopen nikdo říci a musela jsem se spokojit s ohranou písničkou, že jde pravděpodobně o nějaký psychosomatický problém, či skříplý nerv. 
Bolest neustávala, tak jsem se začala obracet na léčitele. Většinou mi každý léčitel provedl diagnózu a nasadil léčbu pomocí bylinných čajů, nebo různých léčivých preparátů. Bylinná léčba byla na mé problémy slabá a na další kontrolu jsem měla přijít zase za další tři až čtyři týdny, což v mém stavu byla nekonečně dlouhá doba. Potřebovala jsem okamžitou pomoc. 
Nakonec jsem našla stránky pana léčitele Chmelíka, který mě okamžitě druhý den přijal na léčení. Hned při první návštěvě jsem cítila soucit s mou bolestí, které nikdo nevěřil a snahu mi pomoci. Provedl diagnózu a začal léčit co nejvíce "hořelo" a to byl zánět pomalu v celém břiše. Ležela jsem na lehátku a nechala na sebe působit příjemnou, léčivou energii, která přicházela bezdotekově přes jeho ruce. Hned po první návštěvě se mi hodně ulevilo fyzicky i psychicky. Při dalších návštěvách se postupně odkrývaly a odstraňovaly další zdravotní problémy, které se vzájemně překrývaly. Měla jsem nemocný žlučník, střeva, záněty v malé pánvi, poškozené nervy v břiše i v kůži, různé praskliny na orgánech, encefalitidu atd. 
Pan léčitel se také snažil promluvit i do duše člověka a směrovat ho na cestu lásky a porozumění vesmírných zákonů. Každá nemoc samozřejmě vzniká, když člověk nežije v souladu s vesmírnými zákony. Nedokáže přijímat různé životní zkoušky, které jsou někdy nevyhnutelné a vytváří si tím negativní myšlenky, které přitahují negativní energii. Pochopení těchto zákonů je klíčem ke šťastnějšímu a zdravějšímu životu. Je to samozřejmě na každém z nás, zda tyto moudré myšlenky přijme i v praxi. 
Co mě naprosto uklidňovalo, byl telefonní kontakt při jakémkoliv problému, třeba i o půlnoci a účinná pomoc na dálku. Přes telefon mi dokázal téměř odstranit strie, které se vytvořily v těhotenství. To mě dostalo, protože jsem to sledovala na vlastní oči. Při silné rýmě, kdy mi doslova kapalo z nosu, během pár minut působení přes telefon vše ustalo. Taky bych nevěřila, kolik energie vezmou člověku různé přivtělené bytosti z astrálu. Opět stačilo pár minut po telefonu a po odvedení bytostí, jsem začala cítit nával energie a zlepšení zdravotního stavu. 
Jsem ráda, že se zase můžu radovat ze života. Nemoc mi pomohla pochopit, co je v životě důležité a co nám dělá zbytečně překážky v životě. Z celého srdce děkuji pane Chmelíku.


 
Přidáno: Listopad 14, 2013
 
 

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt