Terapeuti a léčitele - Rozhovory, osobní zkušenosti

Láska a strach

Láska a strach - Seriál Hovory s Duší -
JAMES VAN PRAAGH

www.MATRIX-2001.cz

http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/laska-a-strach-494/

Vyjímečné video, prosím podívejte se na to, mne to velice oslovilo, a tento pán James Van Praagh to opravdu umí, a stojí to za to si to posledchnout, hodně vám to pomůže něco významného pochopit.. Je opravdu úžasný i to co dělá pro pomoc lidem- duším hledajícím pravdu, pochopení a pomoc !

DOPORUČUJI !  

Láska a strach


Strach je zabiják mysli. Naplňuje naše srdce soudy a pochyby, a brání nám ve vytváření důležitých vztahů s našimi blízkými. Láska je na druhou stranu nejvyšší energií, kterou můžeme prožít, a láska dokáže překonat veškeré strachy. James Van Praagh nabízí vedení k překonání vašich strachů, abyste žili život plný lásky. Shannon, která má fotografii své sestřenice Katie, je schopná s ní navázat spojení a přijmout utěšující vzkazy o posledních momentech jejího života. Lucy naváže kontakt se svou matkou, která jí dá vědět, že její sestra jí pomohla s přechodem na druhou stranu. Matka Lucy jí připomíná, aby pečovala o své zdraví a odpoutala se od strachu. Ashley posílí své napojení na babičku, která ji vychovala. Sdílí vzkaz o tom být nejlepší osobou, kterou může být, a inspiruje svou dceru se stejnou láskou, kterou dostala jako dítě.

www.MATRIX-2001.cz

video s českými titulky...

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt