Terapeuti a léčitele - Rozhovory, osobní zkušenosti

 

CITEM K PROBUZENÍ A NALEZENÍ ŠTĚSTÍ - MATOUŠ SVOBODA

 

REFERENCE :

https://citem.webnode.cz/reference/

 

CO NABÍZÍ  MATOUŠ SVOBODA ... JAKÉ  SLUŽBY :

https://citem.webnode.cz/kontakt-a-sluzby/

 

Objednávky na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , služby se dají různě kombinovat podle individuálních potřeb - velice rád je s Vámi proberu a připravím sezení přímo na míru! Pod službami nově balíček oblíbených variant s konečnou cenou! =) 

 

Konzultace - poradím a dobiji energii

Na základě osobní schůzky, nebo formou skype hovoru, mohu pomoci odhalit skutečný zdroj vašich problémů.. Dále jsem zdatný motivátor, tudíž Vám mohu pomoci dolít energii a dostatek sebevědomí ke změně ve vašem životě.. Na základě této komunikace mohu navrhnout řešení a postup pro další důkladnější řešení..

600,- běžně za 40 - 60 minut času

 

Práce s myslí

Mysl je ohromný nástroj, který produkuje kolem šedesáti tisícům myšlenek za den! Lidé si své myšlenky ale neuvědomují a tak se nechají ovládat tím, co jejich podvědomí vyhodnocuje.. Psychika hraje hlavní roli v našem životě a já vám mohu pomoci říct tipy a triky, jak se o ni starat.. 

(Může být součástí konzultace)

 

Léčení

Jako člověk, který se vyléčil z nevylečitelné celiakalie a nevyléčitelné alergie třetího stupně na pyly a vyřadil foukačku a prášky si dovolím říct, že mohu pomoci v mnoha ohledech.. Nejsem žádný doktor, ale mám určité dary, které lze využít v mnoha ohledech i v léčení.. 

600,- za běžně 30 min práce

 

Meditace

Nabízím širší spektrum od poradenství ohledně meditací, až po jedinečnou osobní meditaci vyladěnou na dotyčného. Nabízím tedy individuální meditace, meditace za účely: Navýšení vědomí, léčebné, za účelem milovat nebo zvýšení sebevědomí. Nabízím meditace na otevření a pročištění čaker..

600,- za individuální meditaci, jež je třeba připravit podle konzultace - trvá běžně v rozmezí 30 - 45 minut

 

Očištění 

Očištění je myšleno více směry
1) Očištění prostoru od negativních vlivů
2) Očištění člověka od negativních vlivů

Obojí vyžaduje osobní kontakt s osobou nebo místem a ochotu ve spolupráci -nepřitahujeme si k sobě tyto situace jen tak bez důvodu..
 

600,- za očištění, které je vnímané předem podle konzultace a trvá běžně kolem půl hodiny

 

Návštěvy energ. míst

Mohu s vámi po domluvě navštívit zajímavá energetická místa a vysvětlit jejich význam.. Mohu dát návod, jak pracovat např s různými menhiry  nebo řadou druidských kamenů typu "Stonehenge" - tato místa nabízí léčení, navýšení vědomí, odpovědi na životní otázky, nalezení klidu, atd..

Cena je podle času a nákladů na cestu, také podle místa a počtu osob..  Běžně v rozmezí 2 až 3 tisíc.. 

 

Ochranný obal

Nejúčinější obal jaký můžeme mít je skrz napojení našeho energetického systému (čaker) na zdroj kosmické energie a Země. Skrz toto napojení a srdeční čakru se lze vyplnit tímto zářícím světlem bílé nebo zlaté barvy. Vyplníme li se světlem, můžeme si jej pak vyplnit i kolem nás a vytvořit si ochrannou auru. Pokud tuto techniku nezvládáme, lze si vytvořit obal i myšlenkově, rád s těmito principy pomohu - důležité je nedělat si obal ze strachu -> pak na sebe přitahujeme útoky a tzv. energetické upírky.. 

Běžně je tato služba skloubena s dalšími, její cena samostatně je 600,- za zhruba 30-ti minutovou práci.. ve skloubení může být levnější (tak jako vše zmíněné zde)

 

Vypuzení démonů a odvedení duší 

Mohou na vás mluvit, můžete cítit jejich chlad. Cítíte se nepříjemně a pociťujete strach a obavy. Slyšíte zvláštní zvuky, mohou vám padat věci, vnímáte kroky a stále máte pocit, že s vámi někdo je.. Pak je více než pravděpodobné, že jste si přizvali nějakého přisedlíka, který u Vás úřaduje a nebo také přímo ve Vás. Doslova Vás může ovládat, ale pozor.. vše má nějaký řád a nevniklo to jen tak, nějak jste si to přivolali, je třeba řešit i příčina, jinak se to bude opakovat!

Tyto ceny jsou nákladnější podle závažnosti a podle rizika, cesty, energetického vypětí a tak dále, běžně se cena pohybuje v rozmezí 1 až 5 tisíc.. (řeším i nejhorší případy - fyzické šrámy, padání věcí, zvuky atd..)

 

Předání technik

Je mnoho technik, které lze předat podle individuálních potřeb a které vám změní život, budete-li je praktikovat a pracovat na nich. Jedná se o techniky, které umožňují převzít kontrolu nad vaší myslí, povzbudit sebevědomí, otevřít srdce a jít cestou bezpodmínečné lásky a další.. Jsou to techniky, kterým jsem si sám prošel a změnili mi život. Něco jsem si načetl vhledy, něco přečetl v knihách, přesně tak, jak to bylo potřeba a nyní to lze předávat dál. Jste ochotni na sobě pracovat?

Běžně je tato služba skloubena s dalšími, její cena samostatně je 600,- za zhruba 30-ti minutovou práci.. ve skloubení může být levnější (tak jako vše zmíněné zde)

 

Práce s vodou

Po svém objevení práce s vodou a zanesení kódů do ní mohu směle říct, že tento aspekt je velice silným společníkem na cestě k transformaci. Je to nyní myšleno z pohledu zdraví, z pohledu posunu transformace mysli i vibrací. Lze do ní zanést téměř vše, co Vás napadne. Při vědomém pití tedy vytváříme podmínky pro změny působící přímo zevnitř - my sami jsme ze 70 % voda, vnímám jako důležité, starat se o součást nás samých.. 

Běžně je tato služba skloubena s dalšími, její cena samostatně je 600,- za zhruba 30-ti minutovou práci.. ve skloubení může být levnější (tak jako vše zmíněné zde)

 

Tenisová lekce

Jako hráč i trenér (92 na českém žebříčku a zároveň absolvent nejvyšší trenérské licence) nabízím tenisové lekce. Pokud máte zájem hrát tento úžasný sport, nezáleží ani na tom, na jaké jste úrovni, tenis je tu zkrátka pro všechny a když už Vás tato hra oslovila, se mnou Vás osloví ještě více! Působím v Praze 9 a Praze 10, zaměřuji se na jakoukoliv úroveň. Budu se těšit :)

PS: Dopolední hodiny výhodou!

600,- za individuální lekci, 400,- za pravidelné hraní + kurt

 

Apely a afirmace

Práce se slovy formující mysl, která mění náš život v jakékoliv oblasti. Formování přání, změn, sebevývoje a růstu. Také ochrany, zdraví, objevování smyslu života a vnitřního štěstí. Umožním Vám vytvořit silné individuální dílko tak, aby Vám přineslo potřebné změny do života, abyste si je umožnili přijmout a následovat. Je to vědomá práce s přitahováním si do života takových aspektů, které jsou pro naši duši vhodné - které nás inspirují a posouvají, pokud si to osobně dovolíme!

Vhodné zejména ve skloubení s dalšími službami, samostatně 600,- za apel, který vám umožní měnit váš svět.. =)

 

Kamenný kruh vědomí

Každý kámen nese moudrost, je propojován s  energetickými místy, duchovními bytostmi a všeprostupující energií všeho tvoření. Pokud se zanese význam tohoto kruhu, může přinést mnohé odpovědi a spustit procesy především na podvědomé a později na vědomé úrovni. Mnou postavený kruh nese moudrost skrz bosenské pyramidy, arkturiány a stvořitele. Příznivě prospívá při našem duchovním hledání, často jsou skrz něj sdělována duchovní jména, náš původ nebo navedení na cestu pro náš duchovní a spirituální rozvoj.

Služba skloubena s konzultací, posléze se zanáší záměr do kamenného kruhu a poté je možný vstup a pobytí si v tomto kruhu vědomí.. Cena 1 500,- za 1 h
(30 min konzultace a přípravy, 30 min v kruhu)

 

Odpovědi na vaše otázky

Rozhodl jsem se pro ty více ostýchavé zprostředkovávat otázky ohledně duchovna a praktického života. Občas je těžké skloubit obě roviny, proto dle svého nejlepšího navnímání a na základě svých zkušeností rád poradím! Stačí popsat krátce záležitosti, na které byste rádi odpověď a já se již vynasnažím, jak nejlépe dovedu..

1 otázka 400,-   2 otázky 750,-
3 otázky 1050,-  4 otázky 1300,-
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt