Terapeuti a léčitele - Rozhovory, osobní zkušenosti

Sergej. N. Lazarev

Diagnostika karmy

Zznámý ruský léčitel, psycholog a badatel Sergej Lazarev, před mnoha lety objevil a popsal systém zákonitostí karmy ve svých knihách, kterých dnes existuje 24. Potvrzení správnosti svého objevu našel v mnoha tisících případech uzdravení se ze všech možných druhů nevyléčitelných nemocí, jako jsou například rakovina, cukrovka, schizofrenie, neplodnost atd. V dnešní době již, pro časovou náročnost, nepřijímá lidi k osobním konzultacím, ale pomáhá lidem formou svých seminářů. Takto má více lidí šanci se s ním setkat a pracovat na sobě pomocí jeho energie. Semináře provádí v mnoha zemích po celém světě, jeho zaznam i knihy si můžete objednat:  http://www.diagnostika-karmy.cz
 

DIAGNOSTIKA KARMY 1 - 11 díl

1. díl - Samoregulace biopole.
2. díl (dvě knihy) - Čistá karma
3. díl - Láska
4. díl - Pouta budoucnosti
5. díl - Dialogy se čtenáři
6. díl - Schody do nebe
7. díl - Emocionální štěstí
8. díl - Dialogy se čtenáři
9. díl - Práce na sobě

Hlavním cílem 1.knihy 11.-ti dílného cyklu je rozšíření chápání světa kolem nás, odhalení a poznání mechanizmů, které jej řídí a stanovení pravidel zasahování do bionergetiky. Člověk by se měl snažit osvojit si ZÁKONY VESMÍRU, vnímat SEBE SAMA jako část UCELENÉHO SYSTÉMU, a tím dát ŽIVOTU SMYSL. Lidstvo dnes stojí před daleko větší hrozbou, než je jaderná katastrofa, HROZBOU ROZPADU DUCHA ! Když jsem zkoumal struktury biopole lidstva, dostal jsem se k závažným informacím. Proto je tato kniha věnována pravidlům chování ve sféře ducha.

 

Cestou lásky skrze Ježíše Krista

Video spustíte kliknutím zde

 

Výpověď léčitele

Video spustíte kliknutím zde

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt