Terapeuti a léčitele - Rozhovory, osobní zkušenosti

Lucie AUJESKÁ

Traumata v oblasti sexu
a ZDRAVÁ VAGÍNA 

 

 

 

Video spustíte na youtube - kliknutím zde

 

https://www.youtube.com/watch?v=gI8LtBBfw-g

 

Přednáška půvabné Lucie o zdraví ženských pohlavních orgánů, jak se pročistit a jak být zdravou bohyní. – Lucie Aujeská je RAW FOOD šéfkuchařka, léčitela, jógová učitelka a spolumajitelka společnosti Vitalvibe s.r.o. Za jednu ze zásadních událostí ve své životě považuje to, že se ocitla na magickém ostrově Bali v roce 2007. A náhodou nenáhodou se seznámila s Danielem Aaronem, který pořádá jógový měsíční kurz, jehož součástí je i ta nejluxusnější a nejkvalitnější živá strava plná čokolády a superfoods. Během kurzu se nesmírně zamilovala do živé stravy a o zkušenost, kterou s touto stravou, ale i dalšími výživovými směry prožila, se ráda dělí. - Lucie od roku 2008 žije, vzdělává se a pracuje mezi Českem a Bali, kde realizuje různé projekty zaměřené na zkvalitnění života, zdraví a celkové duševní pohody. Pořádá workshopy, retreaty nebo vede individuální lekce o zdravém životním stylu, přípravě rawfood a józe. Je fasilitátorem terapeutické metody Holographic kinetics, kterou absolvovala v Austrálii.
Své zkušenosti a znalosti o přípravě gurmánské RAW stravy získávala od skvělých šéfkuchařů jako jsou Sayuri Tanaka, Elaina Love, Simone Power and Matt Samuelson.Účastnila se lekcí o výživě přednášené Dr. Gabriel Cousense, M.D., M.D.(H), D.D. Prošla si kurzy a přednášky o celostní přírodní medicíně, ayurvédě a makrobiotice.
Lucie studovala s mnoha skvělými jogíny jako jsou Simon Borg Olivier, Emil Wendel, Anthony Prem Carlisi, Daniel Aaron a s mnoha dalšími.Dokončila kurz na učitele jógy s Radiantly Alive a účastnila se mnoha lekcí v rámci stejného kurzu po více než 2,5 roku, kdy zde pracovala jako rawfood šéfkuchař.
Vedla Rawfood teacher training pro Radiatly Alive na Bali a připravovala rawfood na různých retreatech jak v Česku tak v zahraničí. Lucie vnímá jídlo jako kreativní nástroj a aspekt v našem prožívání života, kterým si člověk může kultivovat své zdravý, energii a celkovou harmonii v životě a prostřednictvím vlastního záměru, přístupu a způsobu úpravy jídla být vlastním lékařem, alchymistou i umělcem.

Více informací o Lucii naleznete na http://www.vitalvibe.cz a http://www.yourelife.cz.

Video bylo natočeno spolkem Goscha ve spolupráci s pořadateli a společností Felicius v pátek 17. 4. 2015 na pražském Výstavišti.

Více o společnosti Felicius na http://www.felicius.cz/

Více o festivalu Evolution na http://www.festivalevolution.cz/

Další VIDEA najdete na:
GoschaTV1 https://www.youtube.com/user/GoschaTV1
GoschaTV2 https://www.youtube.com/user/GoschaTV2
GoschaTV3 https://www.youtube.com/channel/UCRYR...

Více o aktivitách spolku GOSCHA na
http://www.goscha.cz/

Naši práci GOSCHA - TV   můžete podpořit na
http://www.goscha.cz/dekujeme-za-podp...

 

Naši práci  na stránkach www.SKOLA-LECITELE.cz  můžete podpořit na 

http://skola-lecitele.cz/index.php/kontakt

 

Děkuji vám s láskou. Anestea

 

 

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt