Transformace na Světelné tělo

Duhové tělo

ARCANUM - DUHOVÉ TĚLO 

Clare and William Henry
video Přednáška

Duhové tělo

 

Největším ze všech mystických učení je povznesení vědomí, pomocí něhož může člověk opustit fyzické tělo a dostat se za hranice pozemské sféry. Tato praktika byla často umělecky ztvárňována v podobě duhového těla či světelného pláště a byla vyhrazena pouze pro největší duchovní učitele a povznesené mistry. I když každý z nás kráčí po své jedinečné cestě karmy a osudu, tato praktika je dostupná všem. Mytologie od starověkého Egypta až po křesťanství mají různá vysvětlení toho, co tento světelný plášť znamená a jak byl během věků předáván. Původ těchto tajných učení můžeme vystopovat skrze obrazy. Všechny tradice se shodují na jednom – tento plášť je prostředkem, jak se dostat za hranice fyzického světa. Clare a William Henry v této prezentaci zkoumají tajemství duhového těla na mnohých uměleckých dílech z Egypta, Tibetu a křesťanského světa.

 

Ostatní epizody na :    www.MATRIX-2001.cz

Ostatní epizody

Achnaton & Svaté světlo
1 2 3 4 5

Achnaton & Svaté...

série 1, epizoda 9

Trůny nanebevstoupení
1 2 3 4 5

Trůny...

série 1, epizoda 10

Ztracená tajemství nanebevzetí Marie Magdaleny
1 2 3 4 5

Ztracená tajemství nanebevzetí...

série 1, epizoda 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arcanum

‹ zpět

Epizoda 0: Probouzení duše

V tomto přehledu druhé série William Henry prozkoumává původ duše, jak je zobrazen na mnohých uměleckých dílech, aby odhalil cestu zasvěcení a vzestupu duše.

více
1 2 3 4 5
 délka: 7:20

Epizoda 1: Kosmické vejce

William Henry vysvětluje kosmický původ fyzického a duchovního života od chvíle, kdy naše duše byly stvořeny. Vždy jsme byli součástí vyššího vědomí – je to patrné na obrazech s kosmickým vejcem.

více
1 2 3 4 5
 délka: 45:32

Epizoda 2: Tajemství vzestupu duše

William Henry prozkoumává historické pozůstatky Středního východu jako texty a umělecká díla, která naznačují, že Anunnakiové ve skutečnosti na naši planetu nepřišli pro zlato. Místo toho za sebou možná zanechali tajemství vzestupu duše.

více
1 2 3 4 5
 délka: 31:32

Epizoda 3: Hranice vědy a duše

Starověké národy věděly toho hodně o povaze duše a znázorňovaly proces vzestupu skrze vizuální metafory související s jejich konkrétní kulturou. Nápadné podobnosti s těmito starověkými koncepty můžeme najít v předních liniích moderní vědy.

více
1 2 3 4 5
 délka: 27:56

Epizoda 4: Pět vrstev duše

William Henry prozkoumává učení o duši z egyptských a hinduistických tradicí, které odhalují pět neviditelných vrstev lidské duše. Nicméně je to evangelium podle Filipa, které odhaluje tajemství proměnění do duhového těla.

více
1 2 3 4 5
 délka: 28:52

Epizoda 5: Olej povznesení

Jak nás William Henry provází tímto příběhem, zjišťujeme, že olej povznesení hrál významnou roli ve starověkém Egyptě v rituálech povznesení Achnatona. To nás dále přivádí k myšlence slunce jako hvězdné brány směřující do červí díry.

více
1 2 3 4 5
 délka: 26:38

Epizoda 6: Poslední hranice vzestupu

Zatímco se nás věda snaží do vesmíru dostat skrze technologii, starověké národy už našly jiný způsob. Starověké texty povznesení nás učí, jak dosáhnout světelného těla, což nám dává možnost cestovat sítí hvězdných bran.

více
1 2 3 4 5
 délka: 28:29

Epizoda 7: Psycho-spirituální schopnosti duše

Mnohé duchovní tradice nám říkají, že lidská duše může žít mnoho životů v různých tělech. Pokaždé, jak se duše vrátí na Zemi, tak z vláken DNA tvoří nové tělo. Ale tato obyčejná lidská těla lze vylepšit s psycho-spirituálními schopnostmi duše.

více
1 2 3 4 5
 délka: 39:03

Epizoda 8: Odpoutaný Prométheus

Podle řeckého mýtu Prométheus bohům ukradl božský oheň a předal ho lidstvu – zažehl tak cestu vzestupu duše. Různé kultury vypráví podobné příběhy o původu vědomí lidstva a duchovní evoluce.

více
1 2 3 4 5
 délka: 33:35

Epizoda 9: Cesta duší

V některých indiánských vírách najdeme něco, čemu se říká cesta duší. Je to příběh, který slouží jako mapa pro duši v posmrtném životě. Tohle ztvárnění lze také najít v Egyptě v iluminacích svatého Františka z Assisi.

více
1 2 3 4 5
 délka: 38:25

Epizoda 10: Umění vzestupu duše

Ztvárnění duše a její přeměny do světla byla dlouho důmyslně vystavena – slouží jako aktivní metafory k vyvolání procesu vzestupu pro ty, kteří jsou ochotni rozjímat nad takovými díly. To zejména platí dnes, kdy máme přístup k více učením vzestupu než jakákoliv jiná civilizace v historii.

více
1 2 3 4 5
 délka: 33:32

Epizoda 11: Hvězdné sémě

Slyšeli jsme, že nás tvoří hvězdný materiál – pokud jde o duši, tohle může být pravdivější, než si uvědomujeme. Starověké národy vnímaly duši jako sémě z nebes zasazené do pozemského těla, aby vyrostlo a přeměnilo se do světelného těla.

více
1 2 3 4 5
 délka: 33:44

Epizoda 12: Cesta duše

Každý z nás je na cestě osobní transformace, která může vyvrcholit vzestupem duše. Tato cesta transformace v mnohých ohledech zrcadlí cestu hrdiny, jak ji popsal Joseph Campbell. William Henry mluví o dvanácti fázích cesty hrdiny, kterými popisuje Hymnu perly.

více
1 2 3 4 5
 délka: 37:01

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt