Transformace na Světelné tělo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marie Magdalena prostřednictvím Pamely Kribbe
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Marie Magdalena - Síla břicha
 

 

Dnes bych ráda hovořila o ženské energii, jak může v tomto čase vzkvétat, neboť pro změnu vědomí je to zásadní, kterou lidstvo jako celek potřebuje, aby se posunulo kupředu. Existuje potřeba rovnováhy mezi mužskými a ženskými energiemi, jak ve světě jako celku, tak v životě jednotlivců. Ženská energie byla dlouho potlačována, ničena a zraňována a to vedlo k  jednostranné dominanci mužské energie.

více zde:

 

http://www.transformace.info/index.php?option=com_content&view=article&id=1739:marie-magdalena&catid=37:pijata-vnitni-cestou&Itemid=128

 

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt