Lucie Bouzková

Velká láska vychází ze sebelásky

 

LUCIE BOUZKOVÁ - Velká láska vychází ze sebelásky

                                    Seminář Zdravé vztahy: Jak se najít a nezkazit to

https://www.youtube.com/watch?v=o2jFVVuvDuE&spfreload=1

Lucie Bouzková přednášela na semináři Zdravé vztahy: Jak se najít a nezkazit to.

Jak vytvořit svobodnější a láskyplný dlouhodobý vztah, bez závislostí a očekávání? Jedním z důvodů ke vztahu bývá touha, aby nás partner udělal šťastnými. Časem se ale z každého vztahu pocit naplnění skrze partnera začne vytrácet a začneme pochybovat o naší volbě, protože on nám už nedává, co potřebujeme. Obviňujeme partnera, ale skutečným důvodem našich vnitřních pocitů není on, ale vztah, který máme sami k sobě - sebeláska. Čím horší je vztah k sobě, tím vyšší jsou očekávání na partnera a hlubší zklamání, když "selhává", a o to větší je nesvoboda obou v páru. Láska se proměňuje v nudu, závislost, nebo snahu o únik. Tak funguje 95 % dnešních vztahů.

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt